Вокалістка гурту «Go_A» Катерина Павленко у програмі «Зірковий шлях» розповіла про непрості часи, які передували успішній співочій кар’єрі.

Гурт «Go_A» виграв нацвідбір «Євробачення» два роки тому. І за місяць із нішового гурту перетворились на «селебретіз» із безліччю шанувальників і хейтерів.

«Божевільна просто хвиля уваги, хейту паралельно, оці підготовчі моменти, ми не розуміли, де нам брати на це гроші. Мені ще в Київ довелося переїхати. Я прокидаюсь в квартирі, чую, що летить літак, і в мене таке враження, що він зараз вріжеться в наш будинок. А я на 21 поверсі живу. І я лежу, і в мене такі думки були: ну в принципі, якщо він вріжеться, то я навіть не засмучусь», - розповіла вокалістка «Go_A».

Go-A
Go-A

Катя Павленко, яка народилась у Ніжині, зараз і не згадає, коли музика заполонила її життя.

«Першу пісню написала – мені було 5 років, мабуть. І це було так просто. Мені дуже хотілося грати на піаніно. У музичній школі викладався тільки академічний вокал. Я почала займатися, і сказали: «Треба йти в оперу, дуже голосний голос», - розповіла співачка.

Велике оперне майбутнє перекреслила хвороба, а їй передувала сімейна драма. Коли дівчинці було 8 - помер її дідусь. І мама посварилася з братом, дядьком Каті, з яким вони тоді ділили великий дідів дім. Після сварки жінка з дитиною опинилися на вулиці.

«Я свого дядька дуже любила. Я взагалі дуже любила свою сім’ю. І дуже складна ситуація була, бо в нього по суті зі мною не було сварки, був конфлікт із мамою. Коли ми сварилися із мамою, то він мене звав до себе. Квартиру зняти було нереально, і тому постійно якісь друзі були мамині, я жила у двоюрідної бабусі. Я, буває, їду Ніжином, і пригадую: отут я ночувала, отут, в оцих людей», - поділилася Павленко.

З татом вони теж не спілкувались, тому підтримки просити не було в кого:

«Я батька бачила останній раз 12 років тому. Мені було 17 років, коли ми з ним познайомились. Із батьком якось не склалося», - розповіла солістка «Go_A».

Зрештою, через роки поневірянь чужими квартирами, вони оселились у своєму недобудованому будинку без опалення. Нині Катя припускає, що саме переохолодження і призвело до проблем із легенями. Тоді й почалися у житті дівчинки нескінченні поневіряння по лікарнях:

«Якраз відрізок життя з 14 по 17 років. Ти лежиш у палаті, а тебе ніхто не приходить провідувати. І ти чуєш кроки за дверима, але це не до тебе. У мене і так в палаті уже почали помирати люди. Мене просто там залікували уже так, що я важила 43 кг, і мені нічого не допомагало», - поділилася Катерина Павленко.

Вона зізнається, був момент, коли смерть здавалася неминучою. Її двічі витягували з того світу:

«Був класний у Чернігові анестезіолог. Мені здається, він врятував мені життя. Пам’ятаю хірургів викликали, вночі була екстрена операція, і він прям допомагав мені пити воду. У Київ, коли ми приїхали, це взагалі інша історія. Вони якось так всі за мене взялися і врятували», - розповіла вокалістка «Go_A».

Хвороба не минула безслідно. Лікарі казали – про спів доведеться забути.

«Був поганий настрій, я включила «Korn», і почала підспівувати. А потім подумала: «Нічого собі, в мене виходить», - говорить Катерина Павленко і відтоді, зізнається, у неї з’явилась одна мета - музика.