Журналісти програми “Викриття” зафільмували порушення ПДР вітчизняних селебрітіз

Днями журналістами програми «Викриття» було зафіксовано порушення ПДР автомобілем Олега Винника - машина звернула наліво і перетнула зустрічну смугу руху. Відбувалося це на Троєщині, коли співак їхав на знімальний майданчик шоу, де він у складі зіркового журі. Розмітка на цій ділянці неоднозначна чи то подвійна суцільна, чи то розрив - не зрозуміло.

машина Олега Винника
машина Олега Винника

Колеги Олега - Оля Полякова та Андрій Данилко теж були помічені за порушенням ПДР. Біля тієї самої студії Оля перетнула яскраво наведену суцільну подвійну, а автомобіль Данилка проскочив потрібний заїзд і повертався по зустрічній смузі проти руху. Зазначимо, що це не самі зірки порушують правила дорожнього руху, а їх водії, яким селебрітіз довіряють не тільки свій щільний графік, а і життя.

машина Олі Полякової
машина Олі Полякової

Андрій Данилко
Андрій Данилко

машина Андрія Данилка
машина Андрія Данилка

Ще один порушник правил дорожнього руху – це стронгмен і нардеп від "Слуги народу" Василь Вірастюк. Раніше він розсікав столицею на масивному "Кадилак Ескалейд" з іменними держномерами «Богатир», а зараз пересів на представницький седан "Ауді".

Нагадаємо, Вірастюк з дружиною вже пережили страшну аварію, коли в їх джип влетіла машина зі зустрічної смуги, а старший син Адам чудом вцілів, коли його на пішохідному переході збила машина. Проте це не стало причино більш акуратного водіння.

Порушення сталось у центрі столиці, а саме на Печерську. Нардеп відвіз сина до школи і дорогою на роботу до Верховної Ради, знехтував розміткою та перетнув подвійну суцільну смугу.

За такі маневри на дорогах, нашим зіркам світить штраф 340 грн, або 1500 грн, якщо лихацтво призведе до аварійної ситуації.