Модель plus-size та суддя вокального шоу «Співають всі!» Міла Кузнєцова у програмі «Зірковий шлях» розповіла, чи вільне її серце.

Модель plus-size з 15-м розміром бюста Міла Кузнєцова зізнається, свою сторінку у соцмережі веде сама, але не завжди має можливість відповідати на повідомлення від шанувальників, до того ж пропозиції деяких чоловіків бувають дуже відвертими.

«Кожній вродливій дівчині пропонують секс», - розповіла Кузнєцова і додала, що найбільшу суму за інтимну зустріч їй пропонували 20 тисяч доларів.

У 34 роки жінка не соромиться своїх форм. А колись комплекси заганяли школярку Мілу у мішкуватий одяг темних тонів. Дівчина навіть білизну соромилася собі купувати.

Міла Кузнєцова
Міла Кузнєцова

«У мене почали рости груди, і я вже комплексувала. Років з 12-13 пам'ятаю, що раз - і у мене великі груди. Я не пам'ятаю, як вони росли. Мама не розповідала мені, як взагалі я повинна носити бюстгальтер. І перший бюстгальтер я купувала сама на ринку. І у мене вже були великі груди. Я прийшла, кажу: «Дайте 1-й розмір ліфчика». Продавець сказала: «Вам треба 3-4». Кажу: «Ні, давайте мені 1 розмір». Я дуже соромилася його купувати, я не міряла, бо реально соромилася. Я прийшла додому, а він маленький. Я потім вже, звичайно, подарувала подружці, і збирала гроші на другий ліфчик. Мені мама їх не купувала. Мені навіть було соромно попросити», - розповіла Кузнєцова, яка нині є володаркою 15-го розміру грудей.

Зірка зізнається, вдома її фізично принижували та карали, тому впевненості у собі вона почала набувати, коли пішла навчатись у технікум.

«У мене був хлопець найкрасивіший на потоці. Тому що він подобався всім дівчатам. Я з ним зустрічалася. Напевно, в цей момент я зрозуміла, що я красива, мене можуть любити, цінувати. Я почала одягати красиві речі. Отримувала дуже багато компліментів. Я з цього часу повірила в себе, і в те що я не таке бридке каченя, як у школі», - говорить Кузнєцова.

У якийсь момент Міла переросла й коханого, який вселив у неї віру та впевненість.

«Мені було нудно. Він з усім погоджувався зі мною. Мені не вистачало чогось яскравого в житті. Я зустріла іншого чоловіка, який був більш привабливий, цікавий», - пригадала Міла Кузнєцова.

Але саме цей чоловік, який здавався їй ще цікавішим та перспективнішим, знову нагадав Мілі про те, що вона почала забувати. Дитячі комплекси та цілковита невпевненість у собі. Чоловік морально принижував жінку, тож вона пішла від нього. Нині Міла знову щаслива у стосунках.

«Я люблю чоловіків свого віку. Тому що люди на одній хвилі. Це дуже класно», - говорить Кузнєцова.