У новому випуску грандіозного шоу «Співають всі!» між зірковими експертами вибухнув черговий скандал. Цього разу спільну мову не знайшли співачка Анастасія Приходько і блогерка Олена Філонова. Що сталось і чому Приходько знову «зчепилась» із блогерами?

Виконання пісні «Вільна» Юлії Саніної та Тіни Кароль дуетом «Наяда» на сцені викликало суперечки серед «сотні» суддів проєкту. Популярна блогерка Олена Філонова проголосувала за молодих виконавиць і висловила свою думку щодо виступу дівчат.

«Дівчатка дуже тонко відчули цю пісню і по-своєму її передали. Я в шоці, що у співачки Юлії Войс, яку я знаю особисто, є такі сестри і для мене залишається загадкою, як ви ще не сидите на цій зірковій «стіні»? Вступ був просто нереальним! Олег Машуковський тиснув на кнопку з перших секунд виступу! – прокоментувала свій голос блогерка Олена Філонова. – А тепер хочу передати мікрофон головній змії проєкту, моїй улюбленій Насті Приходько».

Олена Філонова
Олена Філонова

А ось співачка, яка не стала голосувати за дует, оцінила виступ дівчат не тільки за виконання, а й за зовнішній вигляд учасниць – саме це і стало яблуком розбрату.

«Мені здалось, що вам потрібно було вийти не в таких образах. Це пісня, під час якої хочеться легкості – не потрібно цього макіяжу і яскравих нарядів. Це все не поєднується зі співом – те ж саме, якби в цих сукнях ви розповідали нам про економіку чи юриспруденцію...», – пояснила свою точку зору співачка Анастасія Приходько.

Але Олена Філонова не стала погоджуватись зі своєю зірковою колегою: «Настя, вони ж на сцені, а не в залі суду і мають право так виглядати!»

«Я оцінюю їх як артистів в цілому: образ, пісню... для мене це важливо! А ти взагалі нічого не розумієш у вокалі, при чому тут твоя думка – вона мені нецікава! – відповіла Олені Філоновій Приходько. – А заспівали дівчата непогано, але мені не сподобалось те, що вони перейняли манеру Юлії Саніної та Тіни Кароль – вони не заспівали від себе».