Ольга Копосова впевнена, що за гратами Михайло Єфремов в більшій безпеці.

Зірка серіалу "Слід" прокоментувала рішення другого касаційного суду, який відмовив скоротити термін ув'язнення Михайлу Єфремову. За словами актриси Ольги Копосової, за гратами здоров'я актора в більшій безпеці. У виправній установі у Єфремова, схильного до саморуйнування, менше спокус – ніякої розпусти, алкоголю і наркотиків. Крім того, за станом знаменитості стежать лікарі.

Актриса "Сліду" повідала також, що стикалася з нетверезим Єфремовим. Михайло Олегович, як каже Ольга, в стані алкогольного сп'яніння стає буйним. Гарненько випивши, актор перевертав столи. Через агресивну поведінку власники барів, знайомі з його вдачею, не пускали Його в свої заклади.

Михайло Єфремов
Михайло Єфремов

Колеги і друзі, які намагаються "відмазати" Єфремова, вважають, що роблять добру справу, проте їх дії помилкові, говорить Копосова. Актор скоїв злочин і повинен за нього відповісти. Безкарність, впевнена актриса, схиляє людину до повторення поганих вчинків.

По-людськи Ользі Копосовій шкода Михайла Єфремова. Артистка визнає, що її колега дуже талановитий. Тим часом зірка "Сліду" впевнена, що знаменитість вийде з в'язниці кращою версією себе.

Нагадаємо, раніше другий касаційний суд Москви відмовився пом'якшувати вирок акторові Михайлу Єфремову. Адвокати просили Феміду перевести знаменитість в колонію-поселення і знизити термін ув'язнення. Мовляв, у Єфремова слабке здоров'я. На підтримку Михайла Олеговича 46 діячів культури підписали колективний лист.