Максим Галкін побував на могилі у батьків. Він згадав, як і коли вони пішли.

На початку 2000-х з життя пішли батьки російського гумориста Максима Галкіна. Олександр Александович і Наталія Григорівна померли від раку в 2002 і 2004 роках.

Люблячий син завжди з теплотою і трепетом згадує батька і матір і часто відвідує їх на кладовищі. Його не раз помічали на могилі.

Артист розповів, що його батько помер у нього на руках. В останні дні чоловікові, у якого був рак легенів, було важко дихати. Він боровся з хворобою до останнього, але, на жаль, вона взяла верх.

Алла Пугачова і Максим Галкін
Алла Пугачова і Максим Галкін

"Цей момент досі у мене перед очима", – каже батько двійнят.

Що стосується матері, то в момент, коли вона пішла з життя, Галкін не зміг бути з нею поруч. Він поїхав з Ізраїлю, де проходила лікування Наталія Галкіна, за 1,5 дня до її смерті. Комік досі шкодує, що в цей момент опинився зовсім в іншому місці.

"У неї, а не у мене було відчуття, що вона бачиться зі мною в останній раз", – поділився спогадами чоловік Алли Пугачової.

До речі, батьки артиста були знайомі з відомою співачкою. Ще коли Максим був зовсім маленьким, вона приїхала з концертом до Німеччини, де і познайомилася з майбутніми родичами. Зірка була в хороших стосунках з Олександром і Наталією і навіть іноді заїжджала відвідати хлопчика Максима і його батьків.