Суд розглянув касаційну скаргу за вироком Михайлу Єфремову, який був засуджений на 7,5 року колонії за ДТП зі смертельним результатом.

Адвокати вимагали не тільки зменшити термін, а й перевести артиста в колонію-поселення через погіршення стану.

Сестра знаменитості розповіла, що артист дзвонить їй раз на тиждень. Вони хочуть побачитися, але брат переживає, що вона може заразитися коронавірусною інфекцією. За її словами, Михайло Олегович почувається нормально, але дуже хоче додому.

Іноді його відвідує дружина, а також відомі друзі. Дітям відвідувати тата не дозволено, так як вони ще занадто маленькі.

Михайло Єфремов
Михайло Єфремов

Анастасія повідомила і зовсім неприємну новину. Через важку роботу стан артиста погіршився. Вона зазначила, що його діяльність зараз передбачає сильну напругу очей, а тому у артиста почалися проблеми із зором. Тепер 57-річний актор читає в окулярах. Однак він не скаржиться.

Сестра Михайла Єфремова вказала, що його життя сильно змінилося. Він вже звик до режиму, незважаючи на те, що ранні підйоми спочатку були для нього справжнім кошмаром. Створено неймовірну кількість груп підтримки актора. Кожен день він отримує сотні посилок.

Близький приятель сім'ї, голова Асоціації профспілок поліції Олексій Лобарєв розповів, що вже зараз Михайло Єфремов повністю визнає свою провину. Він багато працює, молиться і щиро кається в тому, що зробив. За інформацією журналістів, касаційний суд не став пом'якшувати вирок артисту.