Про непростий характер Алли Пугачової чутки ходять досить давно. Багато хто стверджує, що раніше одне її слово могло перевернути долю іншого виконавця. Нібито успіх багатьох залежав від розташування знаменитості.

Довгий час Валентина Григоренко обіймала посаду головного адміністратора концертних програм. Майже все життя вона провела, спілкуючись з відомими людьми. Серед тих, з ким їй вдалося попрацювати, були і такі відомі імена, як Муслім Магомаєв, Йосип Кобзон і багато інших. Виявилося, що з Аллою Борисівною адміністратор так і не зустрілася за службовим обов'язком, але спілкування з нею їй і без того вистачило сповна.

Валентина розповіла, що познайомилася з Аллою Пугачовою в 80-і роки в Сочі. Тоді зірка естради збиралася вийти заміж за Євгена Болдіна. Адміністратор добре пам'ятає, що в той день їм довелося затримати концерт, так як артистка спізнювалася. Всі неймовірно переживали, а знаменитість приїхала в зал лише через 45 хвилин.

Фотографія Алли Пугачової
Фотографія Алли Пугачової

Однак у Григоренка залишилися й інші спогади. Одного разу вони разом проводили час на дачі Сталіна. Там Алла Борисівна сама запропонувала їй разом заспівати пісню, багато контактувала з нею. Через деякий час Валентина випадково зустріла співачку в "Росконцерті". Співачка навіть не привіталася.

Про причини подібної поведінки можна лише гадати, але адміністратор концертних програм досі вкрай здивована. При цьому головною конкуренткою зірки, Софією Ротару, Валентина неймовірно захоплюється.

Вона зазначила, що виконавиця завжди була вкрай закрита, любила тільки одного чоловіка, допомагала батькам і робила все для своєї сім'ї. "Позитивна з усіх боків", – зізналася вона.