Співачка Оля Цибульська розповіла журналістам програми «Зірковий шлях» чи радиться із чоловіком, коли викладає спокусливі світлини у соцмережі.

35-річна співачка Оля Цибульська в своєму інстаграмі має 785 тисяч підписників. Чоловік зірки лише раз спробував дискутувати з приводу її відвертих фото, тоді Оля не забарилася із відповіддю.

«Я не питаю дозволу в чоловіка на свої бажання ніякі і ніколи. Бачили очі, що купували. Я його попереджала. У нас була дискусія стосовно зйомки для чоловічого глянцю. Я, насправді, не впевнена, що мої груди відрізняються чимось від грудей моїх колег, і в мене немає цілі знятися оголеною для журналу. Але сам факт того, що в нас виникла дискусія, і він мені щось спробував забороняти – я в той же день виклала фотку в інстаграм в білизні. Мова про глянець чоловічий йшла, про інстаграм – ні. Нічого, тепер мовчить», - розповіла співачка.

Цибульська довго не показувала шанувальникам фото свого сина. Зірка переконує, у цьому питанні з чоловіком дискусій не було.

Оля Цибульська
Оля Цибульська

«Ми свідомо не показували Нестора до певного віку, коли він сам не розумів, що на нього дивиться велика кількість людей. Але щойно син запитав, чого його не видно на фотографіях, чого він завжди зі спини, я йому пояснила, що це публічність, що це люди, які будуть писати коментарі, що вони будуть впізнавати тебе на вулиці, буде додаткова увага. І він це усвідомив», - говорить зірка.

Про те, що коментарі деяких фоловерів можуть бути жорсткими, співачка знає не з чуток.

«В інстаграм ще розвинена дуже тема – сунути свою точку зору, коли тебе не питали і не просили. Я ту точку зору засовую туди, звідки вона вилізла, - говорить Цибульська і додає, що не сприймає близько до серця образливі висловлювання. - Боже, я ж головна розлучниця країни. Звичайно. Всі бачать, з ким я сплю, від кого в мене син, знають багато про моє особисте життя, і цих коментів, напевно, найбільше. Тому тепер я навіть не віднєкуюсь. Вже нема сенсу. Люди хейтять дуже відверті фотки, ненавидять тебе за фото в купальнику. Звинувачують тебе в тому, що в тебе на фото є ноги. «Боже, в вас є груди». «Боже, вона на пляжі в купальнику!». Ви в мішку засмагаєте чи в чому?».

Зараз на сторінці у Цибульської вже більше 3000 публікацій. Це переважно фотосесії, робочі моменти, світлини з колегами та рідними, які набирають від 15 до 90 тисяч лайків.