Михайлу Поплавському – народному артисту України вже 71, але він не перестає дивувати своєю активністю і сучасністю.

Зараз він активно підкорює усі молодіжні соцмережі, знімає смішні відео для тік-току та має майже 4 мільйони підписників в Instagram.

Михайло Поплавський
Михайло Поплавський

Поплавського не беруть роки і він, попри поважний вік, досі викликає інтерес у протилежної статі. Журналістам артист зізнався, що його серце зайняте, він вже два роки закоханий і живе зі своєю обраницею. А ще стало відомо, що саме через неї «юний орел» перейшов на здоровий спосіб життя. Співак поділився своїм еліксиром молодості та рецептом вічної бадьорості.

За словами Михайла Поплавського – це плавання, гумор, спорт і секс. Особливо він наголошує на останньому і стверджує, що це секрет довголіття. Щоб зберегти чоловічу силу якнайдовше, Михайло Михайлович неабияк дбає про себе та своє харчування, споживає тільки натуральні продукти.

Михайло Поплавський
Михайло Поплавський

"У мене обов’язково 100 грам сала свіженького, бичачі яйця, овочі фрукти звичайно хліба не їм, картоплі не їм, спиртне практично не вживаю, хіба 50 грам хорошого коньяку можу дозволити. Потрібно висипатися, не перенавантажуватися і найголовніше для чоловіків такого віку, як я, повинен бути легкий секс, ранковий, коли людина відпочила і заряджається на цілий день. Я скажу, що секс – це довголіття" – поділився своїм рецептом здорового способу життя Михайло Поплавський.