Так, стало відомо, що серед унікальних героїв шоу «Маска» з'явиться справжня модниця – Жирафа. Художниця з костюмів Леся Патока розкрила секрети створення цієї маски, а також розповіла, чим здивує героїня глядачів в ефірі.

Художниця з костюмів шоу «Маска» Леся Патока запевняє – звання одного з наймиліших учасників другого сезону улюбленого проєкту українців отримає сентиментальна леді – Жирафа.

«До створення цього персонажа ми поставилися з максимальною любов'ю! Сам костюм Жирафи створений із плюшу, а цятки, характерне забарвлення жираф, були зроблені з паєток. Це була моя божевільна ідея – мені хотілось, щоб наша героїня повністю дотримувалась свого статусу леді і фанатки моди», – поділилась художниця з костюмів шоу «Маска» Леся Патока.

Але під час створення маски майстри зіткнулись з певною складністю – голова костюма досить висока, тому зірці всередині було складно тримати баланс. Так, творці Жирафи довго шукали спеціальну технологію, завдяки якій учасниця буде впевнено виходити на сцену. І тільки потім художники перейшли до прикрашання голови героїні.

«Спеціально для Жирафи ми замовили 10 перук ніжно-рожевого кольору, з яких зробили її гриву. Потім я підстригла її так, щоб ми з моїми феями могли змінювати персонажу зачіску до кожного випуску. Ще ми купили 10 балончиків з блискітками, щоб постійно оновлювати сяйво її розкішного волосся», – розповіла Леся Патока.

Крім того, Жирафа здивує всіх своїм незвичайним поглядом, адже творці її обдарували глибокими очима і шикарними віями, зробленими зі страусиного пір'я. А ще Леся Патока запевняє – на сцені шоу «Маска» Жирафа не раз доведе свій статус «головної модниці проєкту»:

«У нашої Жирафи є величезна кількість модних аксесуарів і навіть кілька спеціальних вбрань, які ми будемо змінювати. На одну з таких суконь у нас пішло більше 15 метрів! А це досить багато як для дівчинки», – поділилась художниця з костюмів.