Журналістам програми "Викриття" спортсменка розказала, як склалося її життя після завершення спортивної кар’єри

Яна Клочкова –чотирикратна олімпійська чемпіонка, одній з найвідоміших спортсменок України так і не вдалося влаштувати своє особисте життя. Яна виховувалася за найсуворішими правилами і мала строгу спортивну дисципліну, тому ні про які стосунки з хлопцями не могло бути й мови. А за межами басейну життя зовсім інше і Клочкова не була підготовлена до нього. Тому у неї не складалось з особистим.

Яна Клочкова з сином
Яна Клочкова з сином

Яна так і не уклала офіційний шлюб з грузинським бізнесменом Леваном Ростошвілі, від якого спортсменка народила сина Олександра. Також відомо, що раніше до Яни залицявся Массіміліано Розоліно, олімпійський чемпіон з Італії, утім спортсменка не відповіла йому взаємністю. А в одному із своїх інтерв’ю плавчиня зізналася, що мала роман із одруженим автогонщиком Олексієм Мочановим, який на 13 років старший за неї. Але щастя було недовгим, Яна болісно переживала розставання. Яна зізнається, що навіть реєструвалась на сайтах знайомств, щоб знайти свою другу половину і ходила на побачення після листувань з чоловіками з сайту. Проте це також не закінчилось хеппі ендом.

Яна Клочкова
Яна Клочкова

«У житті було багато і чоловіків, і помилок. Ось зараз махнула рукою на це . Якось не складається. Складно звичайній людині знайти пару, а коли ти відомий і все життя на виду - це в 100 разів складніше. Дуже багато чоловіків, які зустрічалися в моєму житті часто користувалися моєю славою, добротою, наївністю. Навіть в соцмережах реєструвалася і були такі історії, де знайомилася, зустрічалася. Нічого такого в цьому бачу. Це був цікавий досвід, але не склалося», - розповіла Яна.

Уже кілька років дівчина зовсім самотня. А єдиним чоловіком у житті є її 11-річний син Сашко. З сином у Яни прекрасні дружні стосунки. Сашко продовжив мамину лінію і теж пішов у спорт, нині хлопець займається дзюдо. Син Сашко разом з бабусею та дідом мешкають у Сімферополі, що в анексованому Криму. Яна ж мешкає у Києві. Тому, щоб більше часу проводити з Сашком, живе на два міста.

Яна Клочкова з сином
Яна Клочкова з сином

Кар’єру Клочкова закінчила 13 років тому, проте спорт у її житті лишився, вона старається підтримувати форму бігом та правильним харчуванням