Останнім часом син Крістіни Орбакайте остаточно залякав шанувальників. Він розповів про своє захворювання, а всі висновки вже зробила публіка.

Судячи з усього, нічого страшного з Микитою Пресняковим, на щастя, не відбувається. При цьому користувачам постійно здається, що він стає все худіше. Так з'являються нові чутки.

Сам артист не приховує деталі від підписників і активно розповідає, що відбувається. При цьому, з не зовсім зрозумілих причин, його слова не заспокоюють всіх, хто цікавиться.

Днями виконавець, в черговий раз, розповів про те, що сидить на спеціальній лікувальній дієті, через яку і зменшився його вага. Також він зазначив, що в його жовчному міхурі були знайдені поліпи.

Фото Христини Орбакайте
Фото Христини Орбакайте

Аудиторія тут же звернулася до лікарів, які розповіли про те, до чого призводить важка форма недуги. При цьому в "нездорової" худорбі артиста викрити досить складно: він багато займається спортом і показує прекрасні результати.

Тепер Микита Пресняков взяв участь у зйомках нового сезону шоу "Льодовиковий період". Продюсери програми відчайдушно намагаються приховувати учасників, але інформація все-таки просочується. Син Христини Орбакайте, до слова, про свою участь заявив сам в особистому блозі. За його словами, тренування проходять майже щодня.