Відомий стиліст Джордж Ровалс оцінив зовнішній вигляд Алли Пугачової і поділився своєю експертною думкою.

Максим Галкін активно веде свій Instagram-аккаунт і часто показує підписникам зоряні образи своєї знаменитої дружини. Днями на сторінці гумориста з'явилося чергове сімейне відео: в кадр потрапила і причепурена Алла Борисівна.

Шанувальники побачили, що для походу в гості артистка вибрала кілька рокерський образ. Алла Пугачова одягалася в чорну шкіряну куртку і пишну спідницю довжини максі з масивним ременем на талії.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

Зухвалий образ співачки взявся прокоментувати стиліст-імджмейкер Джордж Ровалс, який раніше працював з гардеробом співачки. Експерт відразу нагадав про поважний вік артистки – їй вже 72 роки – і підкреслив, що в цих роках триматися так, як тримається Пугачова, вже добре. Однак останній образ сильно ускладнює завдання співачки.

Ровалс впевнений, що шкіряний наряд дуже важкий для жінки, яка і так вже знаходиться не в найкращому своєму стані і насилу ходить. Через невдалий вибір одягу Пугачової Галкіну доводиться постійно підтримувати дружину.

"Подивіться – вона вже ледве ходить, на ній мінімум п'ять кілограмів висить", - заявив стиліст.

У коментарі BLITZ + іміджмейкер пояснив, що зірці необхідно вибирати легкі тканини в пастельних тонах – тоді їй вдасться створити такий загадковий і повітряний образ, при якому люди навіть не будуть здогадуватися, скільки жінці років.