Напередодні Максим Галкін похвалився сімейною ідилією. Він показав шанувальникам свою дружину і дітей.

Союз пародиста і співачки вже давно негласно вважається одним з найміцніших в російському шоу-бізнесі. Вся справа в тому, що кохані одружилися ще в 2011 році. До цього вони були знайомі десять років.

Через два роки після весілля, у знаменитостей народилися діти. Тепер Ліза і Гаррі популярні в мережі не менше батьків. В "Instagram" Галкіна рубрика, пов'язана з маленькими витівками двійнят, є найочікуванішою у фанатів.

Вчора Максим Галкін показав, як вони з сім'єю збираються на свято до друзів. Ролик викликав неймовірні суперечки в мережі. Вся справа в тому, що сам гуморист вибрав для виходу досить скромний наряд: джинсову куртку і світлу футболку.

Алла Пугачова ж привернула увагу багатьох користувачів. Співачка зважилася на вкрай ефектну появу, а зачарований чоловік не зміг стриматися і почав активно захоплюватися її зовнішнім виглядом за кадром. Показав він і гарних спадкоємців.

Алла Борисівна одягалася в темний приталений костюм. Крім масивного пояса, в очі шанувальників кинули звисають з спідниці ланцюга. Образ завершила важка шкіряна куртка. Деякі Передплатники відзначили, що в однотонному образі артистки є щось з культури БДСМ. Інші ж просто захопилися збереженням зірки.

"Алла Борисівна, ви просто чудові", "З двома красунями", "Алла абсолютно незрівнянно виглядає! Красуня", "Ну, просто бомба", "І не тільки модні, красиві і щасливі", "Просто диво", "Я заздрю Максиму. Така жінка", – ахнула публіка.