Останнім часом Володимира Меньшова і його дочку Юлію пов'язували дуже теплі і дружні стосунки, але так було не завжди.

5 липня 2021 року Володимира Валентиновича не стало: всього за два тижні режисер буквально згорів від коронавірусної інфекції і помер від наслідків ковіду на 82-му році життя. Дочка кінематографіста дуже важко переживала смерть батька.

Лише через два місяці Юлія Меньшова знайшла в собі сили поговорити про покійного батька і прийшла в ютуб-шоу "А поговорити?".

Володимир Меньшов
Володимир Меньшов

Як би це не було важко, телеведуча зізналася, що її стосунки з татом не завжди були гладкими. У дитинстві їй доводилося домагатися батьківської любові, і вона часто не бачила її зовнішніх проявів. Володимир Валентинович був дуже вимогливою людиною і в страху за майбутнє спадкоємиці високо задирав планку для власної дочки.

"Він залякував мене якимось можливим неуспіхом", – розговорилася знаменитість.

В останні роки Меньшова набагато краще зрозуміла своїх батьків і пробачила їм всі минулі образи. Батько і дочка зробили рішучий рух назустріч один одному і стали набагато ближче. Володимир Валентинович часто дякував доньці і підкреслював, як добре, що вона у них є.

Актрисі вдалося побачити тата перед смертю. Вона розповіла, як відвідала батька в реанімації. Правда, тоді Юлія ще не знала, що та зустріч з Володимиром Меньшовим виявиться останньою.