В ефірі телеканалу LIVE вийшов новий випуск програми «Відверто.LIVE», героєм якого став боксер В’ячеслав Узєлков.

У відвертій розмові з ведучою Тетяною Гончаровою боксер розказав про свої політичні амбіції, про комерціалізацію боксу та привідкрив залаштунки особистого життя.

Рік тому боксер В’ячеслав Узєлков вирішив балотуватися у мери свого рідного міста Вінниці. Не зважаючи на те, що мером боксер не став, результати виборів поразкою він не вважає: «Вибори я не програв, це була заявка на мерство. Я подивився, який відсоток я можу отримати собі потім. Я зайняв третє місце, і це без реклами та максимального вкладу грошей. Це не так, що обклеїв все місто рекламою, почав всім допомагати і закінчив одразу після виборів».

Також боксер розповів, що сьогодні спорт – це бізнес, де всі хочуть заробляти гроші. «Зараз все іде на комерцію. Діти йдуть у спорт не для того, щоб бути чемпіонами, як ми. Вони вже подивилися професійні бої і їм хочеться заробляти гроші. А якщо вони йдуть туди для цього, то з’являються тренери, які хочуть заробляти на цих дітях, на їхніх батьках. Всі хочуть стати Кличками і Усиками, й заробляти багато грошей». В цьому спортсмен і бачить різницю між аматорським і професійним спортом.

На запитання ведучої Тетяни Гончарової про розлучення з колишньою дружиною Мариною Боржемською спортсмен відповів: «Я з нею не розлучався, це вона зі мною розлучилася». Також В’ячеслав заперечив слова екс-дружини про те, що вона виходжувала його після інсульту. «Це не правда, тому що після цього я провів ще три бої. Тому це питання до неї, чому вона бреше».

Боксер привідкрив залаштунки свого особистого життя і розповів, що наразі він не самотній. Це ще не ті стосунки, які В’ячеслав хотів би мати, проте спортсмен зазначив, що з мамою свою обраницю він вже познайомив.