Ведуча і акторка Лілія Ребрик зіграла головну роль у новій виставі «Ін’єкція безсмертя». Її героїня прожила не одне життя, адже вона – безсмертна. Лілія розповіла про підготовку до прем’єри, а також про спільну роботу з чоловіком Андрієм Диким, який поставив хореографію для цієї вистави.

Ранкові ефіри, репетиції в театрі, спектаклі та гастролі – зірка встигає все. Принаймні так здається на перший погляд.

«Насправді я багато всього не встигаю. Але в цьому цікавість життя. Цінність моєї професії – бути зайнятою зранку до ночі і повертатися додому, де мене чекає моя «дика сімейка», – розповіла ведуча Лілія Ребрик.

Лілія Ребрик
Лілія Ребрик

Останній тиждень виявився для неї особливо напруженим, адже вранці доводилося вставати на ефіри, а ввечері репетирувати допізна перед довгоочікуваною прем’єрою вистави «Ін’єкція безсмертя», у якій Лілія зіграла головну роль.

«Моїй героїні Емілії Марті 436 років. Це не жарт. Ми спробуємо доторкнутися до теми цінності життя», – розкрила секрет своєї нової театральної роботи Лілія.

Спектакль засновано на п’єсі Карела Чапека «Засіб Макропулоса». Крім захопливого сюжету, вистава вражає спецефектами, акторською грою і хореографією, яку ставив чоловік Лілії – Андрій Дикий. Акторка зізнається, що хоч прем’єрі й передувала довга підготовка, безумовний плюс у тому, що на репетиціях вона була разом з чоловіком. Прем’єра вистави відбулась цієї п’ятниці в Молодому театрі.