Важка хвороба і чудове одужання співачки Максим потрясли фанатів співачки.

Майже два місяці Марина Абросімова провела в лікарні. За її станом із завмиранням серця стежили всі шанувальники. На початку серпня нарешті з'явилися перші хороші новини про стан тяжкохворої артистки, а 13 серпня Абросімову вже виписали з лікарні.

Більш-менш оговтавшись після хвороби, яка ледь не стала смертельною, співачка Максим детально розповіла про те, як все відбувалося в ютуб-шоу "Обережно: Собчак".

співачка МакЅим
співачка МакЅим

Виявилося, що багатьох подій артистка просто не пам'ятає через свій важкий стан і може говорити про них лише за розповідями близьких. Ще до госпіталізації Марина кілька днів намагалася боротися з хворобою самостійно.

Тести наполегливо показували відсутність коронавірусної інфекції, тому навіть при поганому самопочутті Абросимова зважилася відправитися на концерт в Казань. Співачці довелося виступати з високою температурою, втім навіть цього вона не запам'ятала.

Повернувшись з Казані, Абросімова відразу звернулася до медиків і була екстрено госпіталізована. Спочатку співачка потрапила в приватну клініку, але через якийсь час місцеві фахівці визнали, що втрачають її, тоді зоряну пацієнтку перевели в 52-у лікарню.

співачка МакЅим
співачка МакЅим

Незважаючи на вжиті заходи, ураження легенів прогресувало, тому артистку підключили до апарату ШВЛ, попередньо ввівши в штучну кому, а потім і до ЕКМО.

Максим зізналася, в якийсь момент рахунок її життя вівся на хвилини. Не раз виникали небезпечні ускладнення, і медикам доводилося мало не щодня змінювати стратегію з її порятунку. Однак лікарям все-таки вдалося зробити диво і повернути пацієнтку до життя.

Зараз Марина Абросімова все ще відновлюється після перенесеної хвороби. Жінка сильно схудла, її ще мучить кашель, а на шиї і на тілі у знаменитості залишилися великі шрами від трубок, проте все найстрашніше вже позаду.