Вже довгий час Анастасія Заворотнюк бореться з онкологією. Сім'я артистки відмовляється відповідати на питання про її стан, а тому кожен день з'являються нові чутки.

Нещодавно спливла інформація про те, що знаменитості нібито поступово стає краще. Ніхто з членів сім'ї поки так і не підтвердив цю інформацію. Чоловік і дочка зірки відразу дали зрозуміти, що на цей раз особисте не стане публічним, що б не запропонували цікавляться. Саме цієї тактики вони дотримуються досі, а публіка поважає близьких кумира за такий підхід.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Анна Заворотнюк, спадкоємиця актриси, активно веде свій блог в "Instagram". Дівчина неймовірно схожа на зоряну маму, про що їй постійно пишуть в коментарях. У якийсь момент на неї обрушилося занадто багато питань про стан матері, але послідувала чітка і ясна відповідь. Вона підкреслила, що не має наміру обговорювати це питання в мережі.

При цьому періодично Анна все-таки згадує Анастасію Заворотнюк. Вся справа в тому, що деякий час тому вона розповіла про ментальні проблеми, з якими зіткнулася після того, як став відомий страшний діагноз. Користувачі підтримали зоряну спадкоємицю. Тепер вони нерідко цікавляться тим, як вона відволікається від негативних думок і тримає себе в руках.

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

На це питання Анна Заворотнюк відповіла в "історіях" свого особистого блогу. Вона зізналася, що близько року перебувала в депресії після того, як дізналася, що "мама серйозно хвора". Дівчина зізналася, що почала жити самітницьким життям, а в голові були лише "темні думки". На щастя, зараз вона відчуває себе краще.