Ігор Ніколаєв показав, як він виглядає без своїх фірмових світлих кучерів.

Напередодні 61-річний артист зібрався в чергову поїздку. Перед вильотом в аеропорту "Шереметьєво" чоловік зробив селфі, яке тут же опублікував у своєму Instagram-акаунті. На подив підписників, на фото Ігор Ніколаєв опинився без свого знаменитого довгого волосся.

Музикант сховав свої пишні кучері під чорну бейсболку. В результаті у людей склалося враження, що у чоловіка коротка стрижка, а така зачіска для Ніколаєва вкрай не характерна. Втім, багатьом шанувальникам здалося, що в такому вигляді виконавець виглядає значно молодше своїх років.

Шоковані фоловери написали:

"Добре, як вам, без волосся-то!", "Ігор Юрійович молодильних яблучок скуштували?", "Не впізнала", "Ігор, ну красень ви наш! Дуже молодий з такою зачіскою", "Який молодий став", "Замаскований, щоб ніхто не дізнався...".

Надихнувшись новою зачіскою Ніколаєва, хтось із фоловерів навіть запропонував артисту в якості експерименту спробувати ще й збрити вуса – можливо, так чоловік буде виглядати ще молодше. Втім, сам музикант ніяк не відреагував на цю пропозицію.