Катерина Гусєва долучає свою дочку до театрального життя.

Днями 10-річна Анна вперше виступила з мамою на одній сцені. Гусєва вийшла зі своєю молодшою дитиною на сцену МХТ ім. Чехова в рамках благодійного проекту фонду Костянтина Хабенського.

Катерина Гусєва з дочкою Ганною
Катерина Гусєва з дочкою Ганною

Дочка Гусєвої взяла участь у виставі «покоління Мауглі» – проекту, який вже багато років поспіль збирає кошти на допомогу хворим дітям. Гусєва розповіла, що їй було важливо пояснити доньці всю важливість проведеного заходу.

"Головне, що вона усвідомлює мету того, що відбувається. Театр в ім'я життя. В ім'я життя дітей. За час свого існування проект Костянтина Хабенського» покоління Мауглі" зібрав більше 15 мільйонів рублів, які допомогли оплатити лікування понад 40 дітей", – розповіла Гусєва.

Катерина Гусєва з дочкою Ганною
Катерина Гусєва з дочкою Ганною

Дочка Анна вела себе дуже впевнено і блищала на сцені не менше своєї мами. До речі, фанати відзначають, що дівчинка росте не меншою красунею, ніж сама Гусєва.

Раніше Гусєва розповіла, що її дочка від Володимира Абашкіна володіє вибуховим характером. Дівчинка захоплюється кінним спортом, а нещодавно почала займатися в школі дзвонарів. Одночасно з цим дочка Катерини ходить в музичну школу і навчається гончарній майстерності.