Андрій Губін рідко спілкується з журналістами, але нещодавно все-таки погодився на невеликий апдейт про своє життя.

47-річний співак відповів на запитання представників преси про те, де він зараз живе і чи є прогрес у його лікуванні.

Губін в останні роки мучиться через проблеми зі здоров'ям. Він хотів повернутися на сцену, але зробити це завадив поставлений діагноз — лівостороння прозопалгія обличчя. Артиста мучать сильні болі і судоми по всьому тілу.

Андрій Губін
Андрій Губін

Деякий час тому він переїхав жити спочатку в Таїланд, а потім в Єгипет. Там він багато плавав і проходив курс лікування. На жаль, прогресу в стані Андрія поки немає.

Співак поскаржився, що почувається погано і у нього болить все тіло. Відомо, що зараз він знаходиться вже вдома. За Губіним доглядає кохана дівчина, яка підтримує його і рятує від самотності.

"Я дійсно був у Єгипті, де багато плавав, лікував спину. На жаль, зі здоров'ям у мене як і раніше все погано, ніяких зрушень. Болить буквально все. Тому мені доводиться багато рухатися, щоб не здуріти", – цитують Губіна журналісти.

Раніше в ЗМІ потрапили кадри з московської квартири Губіна, де останній раз ремонт робили 20 років тому. Співака стан його чотирикімнатного житла цілком влаштовує. Відомо, що Андрій живе на відрахування від ротації старих хітів. Він пише і нові пісні, але не випускає їх. Губін поки що не хоче повертатися до виступів або гастрольної діяльності.