Спеціально до Міжнародного дня краси актриси "Дизель Студіо" поділилися б'юті-ритуалами, які допомагають їм постійно бути в прекрасній формі.

Актриса Вікторія Булітко вважає, що запорука жіночої краси і молодості в генетиці і дисципліні.

Вікторія Булітко
Вікторія Булітко

- Я вдячна батькам за прекрасні гени, але все одно щодня працюю над собою. Після пробудження очищаю обличчя, наношу денний крем, крем для очей і для тіла. Якщо є час, то до виходу з дому ходжу в масці для обличчя. Увечері повторюю-це мій стандартний догляд. Дуже круто працює масаж обличчя: я пройшла курс і отримала від оточуючих чимало компліментів моїй шкірі. Обов'язково п'ю вітаміни, іноді роблю мезотерапію. А в звичайному житті в основному ходжу без косметики, - поділилася Вікторія Булітко.

Секрет привабливості блондинки Яни Глущенко дуже простий.

Яна Глущенко
Яна Глущенко

- Я практично нічого не роблю, хіба що зволожую обличчя, і то не завжди. Я або забуваю, або у мене немає на це часу, ну або я лінуюся. Але завжди наношу крем з SPF, і не тільки влітку. Тому що сонце корисне в обмежених кількостях, а надлишок його тільки прискорює процеси старіння, – каже Яна.

Мама чотирьох дітей Маруся Грицук обов'язково кілька разів на місяць відвідує лазню.

Маруся Грицук
Маруся Грицук

- Я змішую сіль з медом, наношу на тіло і в парну! А після пірнаю з головою в холодну купіль. Це допомагає мені тримати в тонусі і шкіру, і тіло. Поліпшується колір обличчя, зникають сліди втоми і недосипу. Раджу!

Актриса Юлія Мотрук використовує для догляду за собою органічну косметику.

- Ми цього року побували на йодовому озері і там чоловік набрав для мене блакитної глини. І тепер у вихідний день я обов'язково роблю маску з блакитної і, що важливо, натуральної глини-результат очевидний! Для мене б'юті-процедура – це похід до остеопату. Адже від спини безпосередньо залежить весь зовнішній вигляд, – ділиться Мотря.

І всі дівчата – "дизелі" впевнені, що головний їх секрет – щирий сміх, адже це робить їх щасливішими і красивішими.