Анастасія Волочкова розговорилася на дуже пікантну тему. Балерина не бачить нічого ганебного в тому, щоб приймати дорогі подарунки від чоловіків за романтичні зустрічі.

У танцівниці було багато романів. Вона визнає, що кавалери не шкодували на неї грошей і обдаровували розкішними презентами. Анастасія Волочкова не вважає ганебним секс за матеріальні блага.

Балерина зазначила, що багато жінок готові самі платити за інтим, а у неї все навпаки. За словами "королеви шпагату", у неї були чоловіки найвищого рангу і масштабу. Однак їх імена зірка вирішила залишити в таємниці, оскільки вони дуже відомі.

Фото Анастасії Волочкової
Фото Анастасії Волочкової

"Мене балували яхтами", - похвалилася знаменитість. Також їй дарували приватні літаки і прикраси за мільйони доларів. Тепер Анастасію Волочкову шикарними подарунками не здивувати. За словами балерини, вона в цьому відношенні бачила практично все.

Цікаво, що нещодавно танцівниця зустрічалася з залицяльником із середнім достатком. Нагадаємо, раніше у неї був роман з якимсь чоловіком на ім'я Олег, за якого вона навіть збиралася заміж. У їх парі Анастасія Волочкова сама нерідко платила за обранця. І в цьому вона не бачить нічого поганого.

Після розставання Анастасія Волочкова не стала говорити про Олега погано. Вона вважає, що це негідно – поливати один одного брудом. 45-річна зірка не втрачає надії, що ще зустріне гідного супутника життя.