Поява 72-річної Алли Пугачової зі своїм п'ятим чоловіком – 45-річним Максимом Галкіним-на прем'єрі серіалу "Вертинський" в Москві стало сенсацією.

Багато хто навіть не відразу дізналися омолодилася донезмоги знамениту співачку. І стали гадати-допомогли тут пластика або яскравий макіяж зі стильною зачіскою.

"Виглядаю непогано. Хочеться їсти менше, але не виходить. Єдиний стимул – це діти. Я б дуже хотіла, щоб вони бачили молодшу маму, ніж бабусю", – не раз говорила співачка про причини для омолодження.

Правда, люди такі зміни з улюбленою артисткою сприйняли неоднозначно.

Алла Пугачова і Максим Галкін
Алла Пугачова і Максим Галкін

"На Аллу Пугачову точно не схожа, скоріше – на дочку Христини Орбакайте", "Бідна, як вона себе тягне, тягне, тільки щоб хоч якось виглядати, а вік не приховаєш....", "Це вона соки з Галкіна п'є - в результаті він старіє, вона молодіє", "Губи нафарбувала так, ніби їх обпекла", "Це не Пугачова! Це Успенську одягли в перуку!", "Їй хочеться, як я думаю, нормально старіти, спокою, а не дають – вона повинна відповідати молодому чоловікові і маленьким дітям, ех", "Чоловік з дружиною, напевно, у одного хірурга натягуються", "Від колишньої Пугачової нічого не залишилося", – глумляться люди в коментарях.

При цьому сама Пугачова про суперечки, які вже багато десятків років викликають її зовнішність і приватне життя, з властивою їй іронією одного разу навіть заспівала: "И вызывают жгучий интерес // Мой часто изменяющийся вес //И мой репертуар, а также гонорар // Все это нужно знать позарез..."

Але ясно, що Пугачова продовжує залишатися найбільш обговорюваною співачкою. "Уже не пою, уже не рожаю. // А все равно кое-кого раздражаю. // Меня бы холить, лелеять, лечить, //А меня продолжают жизни учить!" – відзначила зірка на своєму останньому концерті.