Популярна і успішна українська виконавиця, талановита співачка, відома, як "Киця" Оля Цибульська поділилася шикарними знімками в соціальній мережі. Вона показала свій унікальний образ і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Оля Цибульська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Олі Цибульської
Фото Олі Цибульської

"1/2/3/4/5/6/7/8/9/10? Вгадай за якою з цих квіток ховається твоє місто і напиши чому. А я надішлю тобі 1000 гривень за найцікавіший варіант. На букет Від сьогодні в кожного великого міста України є своя квітка-символ! На честь 30-річчя України нарешті показую тобі проект #квітаМИ Ми з @olga_dzharty перекопали всі архіви, легенди, народний фольклор і обрали 13-ти найбільшим українським містам свою особисту квітку", - підписала публікацію українська артистка.

Крім цього, Оля написала про особливості свого стилю.

"Квітка в волоссі - невід’ємна частина мого сценічного образу і особливе нагадування про швидкість часу. Зараз вона свіжа і прекрасна, а до кінця мого виступу незворотно зав’яне. Так само і з життям. Важливо не відкладати його на завтра. Бути тут і зараз і не витрачати свій час на непотрібні речі та неважливих людей. Як і в крихкої тендітної квітки, він - наша головна цінність. Хочу, щоб Україна була великим запашним, кольоровим букетом P.S Розкажу історію кожного міста і квітки вже зовсім скоро в сторіс photo credit: amazing @christina.maslova look by: @buton.official", - продовжила співачка.

Фото Олі Цибульської
Фото Олі Цибульської

Нагадаємо, що відома співачка Оля Цибульська спробувала переспівати Ані Лорак.