Незважаючи на небажання дружини виїжджати з країни, Максим Галкін все-таки відправився на море. Залишивши Аллу Пугачову з дітьми вдома, пародист полетів до Хорватії.

У своєму особистому блозі артист поділився відео. Виявилося, що у відпустку він відправився разом зі своїм старшим братом і спільними друзями. Відомо, що Дмитро має власний бізнес і зовсім не прагне до публічності, а тому його нечасто можна побачити на знімках зоряного родича.

При цьому Максим Галкін підтримує теплі стосунки з братом. На початку серпня вони з Аллою Пугачовою відвідали його день народження, після чого з'явилися вкрай зворушливі кадри з заходу.

Фото Алли Пугачової і Максима Галкіна
Фото Алли Пугачової і Максима Галкіна

Деякі припускають, що ідея останньої подорожі належить саме Дмитру. Поїздка вийшла досить екстремальною. Дозволити собі щось подібне з дружиною і спадкоємцями було б неможливо.

"Це було здорово", - розповів Максим своїм передплатникам. Опубліковані кадри показали, наскільки незвичайною вийшла подорож. Чоловіки не тільки каталися на яхті, банані і квадроциклах, а й спускалися по гірській річці на невеликому човні. Також вони зважилися перетнути ущелину на тарзанці, висота якої жахнула користувачів мережі.

Максим Галкін багато гуляв, плавав і навіть освоїв підводний скутер. Сам артист посміявся над собою і зазначив, що собі він здавався більш впевненим і ефектним в той момент. Підписники високо оцінили пригоди кумира і його самоіронію.