У свої 53 роки Валерія зуміла зберегти не тільки молоду зовнішність, але і витончену струнку фігуру. Артистка не приховує: кожен день вона прикладає неймовірні зусилля, щоб зберегти красу.

Шанувальники постійно цікавляться у співачки, як вона стежить за собою. Знайти відповідь –завдання не найскладніше, кожен день в "історіях" зірки в особистому блозі з'являються відео її самих різних тренувань. Відомо, що від залу знаменитість відмовилася. Її особистий тренер завжди на зв'язку з нею в режимі "онлайн".

Незважаючи на свій успіх, Валерія не перестає старанно працювати. Спершу вона запустила авторську програму "Чому я?" на своєму ютуб-каналі, а тепер працює над шоу "Добрий день з Валерією", але вже на телеканалі. Напередодні зірка розповіла, що весь день провела на зйомках.

Співачка опублікувала відео. На кадрах вона сидить на стільці у високих чоботях, темному жакеті і короткому шкіряному платті з глибоким вирізом знизу. Костюм оголює шикарні ноги, але один момент вона все-таки не розрахувала до кінця. Вся справа в тому, що, коли виконавиця сіла, плаття задралося занадто високо і оголило її стегна практично до нижньої білизни.

Відомо, що Валерія обожнює такі фасони, за що нерідко піддається критиці з боку користувачів мережі. Багато хто вважає, що в 53 роки демонструвати "голе" тіло – ганьба.

Однак артистка продовжує робити те, що їй подобається, а шанувальники тільки захоплюються. "Які ноги", "Ви просто королева" , "Найкраща леді", - прокоментували вони.