У столичному клубі 5 вересня виступила скандальна російська реперша і блогерша Інстасамка. Передбачувано, що концерт не обійшовся без скандалів.

Українці обурилися через те, що співачка під час концерту вигнала із залу хлопця. Все тому, що їй не сподобався його зовнішній вигляд.

У мене є одна людина, яка мені не подобається в залі. Можна вивести на**й? Ти, в панамці білій у*біщній, забирайся на**й звідси. Йди або сам, або тебе за шкірку на**й звідси викинуть, – заявила російська реперша.

Решта присутніх за хлопця не заступилися. Навпаки вони підтримали блогершу і почали скандувати "На**й". Після того юнак, який заплатив гроші за квиток, пішов. У відповідь хамовита Інстасамка радісно заявила: "Мінус один. Продовжуємо".

Інстасамка Дар'я Зотєєва
Інстасамка Дар'я Зотєєва

Українці обурилися концертом росіянки

Такий вчинок співачки викликав реакцію українців у соцмережі. Вони обурилися, що скандальну росіянку взагалі впустили в Україну і назвали її культуру "московською".

"Для чого ми пускаємо в Україні біосміття? На**уй з України треба подібне сміття. Нехай воно там кваситися на своїх болотах".

"Це просто дно. Чудовисько, яке думає, що воно співачка".

"Як з таким жити? Та не пускати цих незрілих".

"Приїхала якась с*ка з країни, з якою у нас конфлікт. Їй дозволили виступати, а вона виганяє з ганьбою хлопця, нашого українського. Людина просто прийшов подивитися, він нічого не робив. Вона просто сказала, що він їй не подобається і вигнала на**й, а все це стадо, наше українське, почало кричати: "на**й, на**й". Це хіба нормально? Українці, повинні були б підтримати хлопця, а їй сказати, щоб йшла на**й. Їдь на**й в свою країну, ти мерзота".

Інстасамка Дар'я Зотєєва
Інстасамка Дар'я Зотєєва

Ім'я блогерші – Дар'я Зотєєва. Вона вже неодноразово потрапляла в скандали через неадекватну поведінку. Так, реперша жорстоко принизила візажистів через запізнення. Вона викинула їх речі, виставила за двері і обізвала нічого не вартим обслуговуючим персоналом. Через таку нахабну поведінку кінопрокатна компанія прибрала голос Інстасамки з мультфільму, який вона озвучувала.