Співак вперше спробував себе в ролі ведучого: соцмережі вибухнули від захвату.

5 вересня в ефірі телеканалу «1+1» відбулася прем'єра нового сезону шоу "Танці з зірками". Ведучим прем'єрного випуску став Макс Барських, який зустрічав і представляв пари учасників на зоряному балконі.

Макс Барських
Макс Барських

Крім цього, артист і сам представив особливий номер: свій новий сингл "Just Fly" з запаморочливою постановкою. Реакція шанувальників Барських і глядачів, які дивилися програму, не змусила себе чекати: вони буквально засипали соцмережі Макса і його директ компліментами і захопленими відгуками.

Макс Барських
Макс Барських

"Бомбічний виступ", "Номер чудовий, від тебе очей неможливо відірвати", "Такий хороший, дуже сильно відрізняєшся від інших ведучих!", "Найкрасивіший і чарівний ведучий", "Хочеться переглядати і радіти разом з вами", "Макс, як завжди на висоті!", "Що ні пісня, то суперхіт", "Така пластика і синхронність, я в шоці", "Макс — ти еталон чоловічої елегантності і стилю для мене", "Ви з командою справжні чарівники, Макс, але ж багато хто навіть не уявляють, яку ювелірну роботу ви робите", "Такий імпозантний, в шкіряному костюмчику, справжній джентльмен!", – ось що пишуть під постами Барських про його участь в "Танцях з зірками".