Алла Пугачова і Юрій Шатунов знайомі з 80-х. Артист згадав, як співачка прийшла до нього в квартиру в Сочі.

"Ласковый май" був особливо популярний якраз в 80-ті. Творчість хлопчика з дитбудинку підкорила весь Радянський Союз, а його пісні звучали "з кожної праски".

До 90-х зірка групи Юрій Шатунов став замислюватися про сольну кар'єру. Не обійшлося це без уваги Алли Пугачової. Співачка в таємниці від усіх приїхала до Шатунова в сочинські апартаменти. Про зустріч не знав навіть чоловік відомої виконавиці.

Юрій Шатунов
Юрій Шатунов

В ефірі шоу "Привіт, Андрію!" соліст "Ласковрнр мая" згадав цей епізод. Музикант вирішив обговорити з Аллою Борисівною перспективи сольних виступів. Перше питання Пугачової було про музичні інструменти. З'ясувалося, що Шатунов грає на гітарі, барабанах і гармошці.

Саме гармошка припала до смаку Пугачової, вона попросила продемонструвати вміння. Музикант не розгубився і представив Аллі Борисівні власні матюки. На думку Шатунова, це була "перевірка боєм", і він її успішно пройшов.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Юрій Шатунов виконує свої частівки досі, правда не для широкої публіки. Однак у програмі "Привіт, Андрію!" він виконав парочку самих "нешкідливих". Глядачі кілька разів просили музиканта вийти на біс.

Зараз екс-соліст "Ласкового мая" веде війну з продюсером колективу Андрієм Разіним. Колишні колеги сильно посварилися, між ними триває боротьба за права на виконання хітів групи. На одному з останніх слухань Шатунову заборонили співати на концертах "Білі троянди" і "Сиву ніч".