Нещодавно колишня балерина Анастасія Волочкова потрапила у великий скандал. Артистка справила малу нужду під деревцем у своєму саду.

Момент, коли балерина натягувала портки на голий зад, з вікна свого будинку зняла сусідка. Жінка, втомлена від витівок Анастасії, передала отриманий знімок журналістам.

Фото стало резонансним. Дійшло до того, що пісяючу Волочкову обговорювали на всіх російських телеканалах.

Вихід програми балерина прокоментувала в особистому Instagram-акаунті. За словами Анастасії Волочкової, те, що її голу попу обговорюють на федеральному каналі, викликає у неї сміх.

Фото Анастасії Волочкової
Фото Анастасії Волочкової

Артистка зазначила, що скандальний знімок був зроблений на замовлення недоброзичливців, з якими тепер будуть розбиратися її адвокати. Волочкова підкреслила, що постійно справляє нужду на своїй ділянці, але раніше це не було проблемою для її сусідів. Крім того, її сеча має чудодійні властивості – рослини від цієї рідини стають тільки сильніше.

"Я багато років вже ходжу під цю ялинку, і ніхто не скаржився, ялинка, до речі, стала ще краще рости", – сказала Як відрізала знаменитість.

Анастасія додала, що знімком її оголених сідниць зловмисники намагаються відвести увагу від своїх дій. Волочкова підкреслила, що в селищі, де розташований її будинок, твориться свавілля. Мовляв, в населеному пункті з'явилося незаконне ТСН, яке збирає гроші з жителів і кладе до себе в кишеню. Організація, вважає балерина, займається шахрайством.