Недоброзичливці нерідко відпускають образливі коментарі з приводу зовнішності Лариси Гузеевой. Телеведуча висловилася у відповідь.

Відома "Безприданниця" і зірка шоу "Давай одружимося" регулярно піддається критиці. До нападок Гузєєва вже звикла, вона часто досить грубо на них відповідає.

Останнім часом в блозі артистки багато коментарів щодо її зовнішнього вигляду. Коментатори вказують на широкі плечі і великі груди.

Лариса Андріївна відповіла на всі образливі повідомлення в "сторіс".

Лариса Гузєєва
Лариса Гузєєва

"Я вам по секрету скажу - я знаю, навіть бачила їх один раз. І що мені тепер робити? Ну ось плечі, як у гренадера і сиськи Великі. І як жити-то після цього?" – з сарказмом відповіла недоброзичливцям Лариса Гузєєва і побажала їм хороших вихідних.

У кадрі також був присутній стиліст артистки, який назвав її пишні форми гідністю.

Раніше Лариса Гузєєва згадувала про проблеми з алкоголем, які були у неї в юності. Одного разу згубна звичка зіграла з ведучою злий жарт. Вона вирушила за "добавкою", будучи вже неабияк підшофе, і тут на неї напали хулігани. Зірці "Давай одружимося!" вдалося уникнути нападу, але ця ситуація відкрила їй очі на проблему.

З тих пір Лариса Гузєєва п'є в дуже обмежених кількостях. А цього літа вона зовсім влаштувала собі детокс-повністю відмовилася від алкоголю і шкідливої їжі. Артистка уважно стежить за своїм здоров'ям, регулярно проходить перевірки організму.