Анастасія Волочкова з'явилася на шкільній лінійці своєї 15-річної дочки з глибоким декольте.

Єдина дочка колишньої прими Великого театру Аріадна пішла в десятий клас. 1 вересня вона разом з однолітками вирушила на шкільну лінійку. За традицією дівчинку супроводжувала зіркова мати, балерина Анастасія Волочкова.

На такий важливий захід балерина не могла не вбратися, адже їй треба тримати марку після всього, що на неї вилилося в останні дні.

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Для появи перед вчителями і однокласниками дочки Анастасія Волочкова вибрала екстремально сексуальну сукню з глибоким декольте.

Шанувальники прийшли в шок від побаченого. Ледве прикриті груди Волочкової мало не зірвали шкільну лінійку, адже всі погляди були прикуті саме до неї. Звичайно, такого відвертого вбрання не було більше ні у кого з батьків школярів.

"Спасибі, що без шпагату!"; "Ну і "наряд" у мами шкільний. Добре, що на території школи під ялинкою не присіла", – пригадали Волочкової свіжий скандал.

Нагадаємо, днями Анастасія Волочкова потрапила у великий скандал. Її сусідка зняла на камеру, як під її вікнами балерина справляє нужду. Фото розлетілися по мережі. На балерину обрушилася хвиля хейта. Після цього Волочкова вирішила звернутися до суду і покарати кривдницю за вторгнення в приватне життя.