У США за тиждень згорів 11-місячний племінник Шерон Стоун. Маленький син рідного брата голлівудської актриси помер, впавши в кому.

Відомо, що у дитини відмовили всі органи. Причина смерті не повідомляється.

Кілька днів тому Шерон Стоун на своїй сторінці в Instagram розповіла, що Рівер Стоун – її племінник і хрещеник – був знайдений у своєму ліжечку з органами, що відмовили.

Шерон Стоун
Шерон Стоун

Актриса звернулася до своїх шанувальників, щоб вони помолилися за малюка, і зізналася, що їхній родині потрібне диво.

Звістка про хворобу малюка буквально шокувала фанів Шерон Стоун. Колеги і шанувальники намагалися підтримати 63-річну актрису.

Але 30 Серпня хлопчик помер, не прийшовши до тями. Через тиждень йому виповнився б рік.

Шерон Стоун опублікувала дату його народження і невеликий ролик з ще живим і щасливим племінником.

"Я не вірю. О, Шерон, немає слів, крім як я шкодую про втрату всієї вашої родини. Я молюся за всіх вас в цей неймовірний час", "Співчуваю вашій втраті. Посилаю вам всю можливу любов", "Дорога Шерон, я шкодую про твою втрату. Я молюся за твого янголятка", – підтримують актрису її колеги.

У соцмережах залишила послання і мама маленького Рівера Стоуна. За її словами, найскладніше для неї було вийти в день його смерті з лікарняної палати.

Жінка зізналася, що її серце розбите на мільйон шматочків.

"Рівер потрібен Богу на небесах. Мої дні ніколи не будуть колишніми, і я поняття не маю, як мені жити без самого милого хлопчика у Всесвіті. Я розбита", – написала мама малюка.

Нагадаємо, у Шерон Стоун немає рідних дітей, трьох хлопчиків вона усиновила.