Співачка Анастасія Приходько звикла прямо говорити те, що думає, навіть якщо ця правда часто ображає людей. Одні шанувальники проєкту засудили її за різкість і гострі коментарі щодо учасників, іншим навпаки до вподоби її відвертість. На знімальному майданчику вона прокоментувала свою поведінку і зізналась, що готується до повернення на сцену.

Анастасія Приходько каже: її обурює нешанобливе ставлення до сцени. І навіть якщо це викликає гнів у її зіркових колег і глядачів, вона не збирається змінювати свою думку.

«Не можна просто вийти і співати. Треба, щоб була душа, щоб відчували пісню. Зараз модна така тенденція – сцена для всіх. Але вибачте, до цього треба йти роками, завойовувати своє місце кожного дня. Я справедлива, кажу правду, але, можливо, не вмію її завуальовувати в солодку обгортку», – зазначила суддя шоу «Співають всі!» Анастасія Приходько в бекстейджі проєкту Secret Show.

Фото Анастасії Приходько
Фото Анастасії Приходько

Анастасія не боїться не лише висловити свою думку, але й показатися на публіці без грама макіяжу, адже виступає за природну красу.

«Я зараз дуже рідко фарбуюсь, і нехай це буде гордовито, але я вважаю себе красивою. Мені не потрібна додаткова косметика, щоб щось підкреслити. Я дякую природі за те, що вона такою мене створила. Кожен повинен себе любити, тому що ми такі одні. Ви такий один, – звернулась Приходько до ведучого бекстейджу, музичного блогера Вані Рассела. – І я вже у вас закохалась».

Крім того, співачка зізналась, що зараз працює над новим альбомом і шукає нову музику. Але не поспішає випускати пісні, бо для неї важливо створити якісний продукт.