На зйомках 40-серійного серіалу «Люся Інтерн», Арсен Мірзоян довів до сліз знімальну групу та акторів. Ба більше, участь у проєкті ледь не коштувала співакові його репутації люблячого чоловіка.

Глядачі вже побачили кілька серій ситкому «Люся Інтерн». Попереду ще багато кумедних історій, несподіваних сюрпризів і появи знаменитих гостей, серед яких буде співак Арсен Мірзоян.

«Я так обережно ставлюся до таких пропозицій, – зізнався Арсен Мірзоян в інтерв'ю для каналу «Україна», – але коли мені запропонували зіграти самого себе, я подумав: «Ну гаразд, нічого не потрібно вигадувати».

Арсен Мірзоян
Арсен Мірзоян

Однак зйомки в серіалі ледь не коштували співаку репутації, тому що країною поповзли чутки, що його застали в обіймах рудоволосої актриси!

Але Арсен Мірзоян тільки усміхнувся у відповідь, тому що це зовсім не те, про що одразу дехто подумав. До того ж його дружина, співачка Тоня Матвієнко, знає, що відбувалося на зйомках і хто така – ця рудоволоса актриса. Саме головна героїня серіалу «Люся Інтерн», яку грає Римма Зюбіна, має такий колір волосся.

«Мені було дуже комфортно і дуже легко, тим більше, що ми давно знайомі з Риммою Зюбіною», – сказав співак.

Арсен Мірзоян
Арсен Мірзоян

В останній знімальний день Арсен Мірзоян виконав свій хіт «А я лише хотів тебе привітати». Команда проєкту була настільки зворушена, що багато хто навіть розплакався. Цей момент Римма Зюбіна виклала у себе на сторінці. Оскільки на знімальному майданчику вже всі давно стали однією великою родиною, то нікому не хотілося розходитися. Тому вечір вийшов особливо теплим і незабутнім.