76-річний Юрій Антонов в минулому липні зізнався шанувальникам, що переніс операцію за кордоном. Журналісти дізналися, скільки десятків тисяч євро за неї довелося викласти метру.

Пару років тому знаменитий музикант невдало підвернув ногу, після чого став мучитися від нестерпного болю в коліні. Зрештою Юрій Антонов наважився зробити операцію.

Професор з Відня прооперував Юрія Антонова, буквально по частинах зібравши йому коліно. Однак оскільки болі не припинилися, метру довелося замінити суглоб.

Особистий лікар Юрія Антонова в шоу "Ти не повіриш!" розкрив суму, з якою довелося розлучитися музиканту в австрійській клініці. Як з'ясувалося, за операцію, тижневу реабілітацію і палату з персональною медсестрою артист заплатив 50 тисяч євро.

В даний час Юрій Антонов вже знаходиться в Москві. Зазначається, що виконавець залишився задоволений результатом.

"Рухаюся помаленьку, туди-сюди, сюди-туди. За допомогою деяких підручних засобів. Важко щось говорити, поки йде загоєння ран, тому зараз розмова про те, щоб на тренажерах працювати, – це ще зарано. Рухаємося вперед помаленьку. Назад ходу немає", – розповів Юрій Антонов.

До цього музикант виклав на своїй сторінці в Instagram відео, на якому його везуть на візку по австрійській лікарні.

"Дорогі друзі! Зараз я перебуваю у Відні в приватній клініці, де мені провели дуже важку операцію по заміні штучного суглоба, операція йшла більше трьох годин! Дуже болюча! Але зараз приходжу в себе", – написав артист.

Музикант перебуває зараз у приватній клініці у Відні. Судячи з усього, поки він не може самостійно пересуватися.