В 16-серійній мелодрамі «Клятва лікаря» популярна акторка Ксенія Мішина зіграла досвідченого лікаря швидкої допомоги – Тамару Лаврову.

За сценарієм, щасливе життя жінки руйнується у момент, коли вона дізнається про зраду чоловіка, а потім Тамара стає «заручницею» кредиторів через махінації свого колишнього. Чи вдасться жінці знайти вихід із ситуацій, і хто допоможе їй впоратися з труднощами – глядачі дізнаються зовсім скоро.

На зйомках картини Ксенія Мішина зізналась – до свого успіху к кар'єрі вона йшла дуже довго, тому цінує кожну отриману і зіграну роль. А ось щодо вільного часу – його у неї практично немає.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

«Розумієте, у чому справа: де вона – справжня свобода? Це і є щастя – вміти знаходити і її, і комфортні для себе моменти в якихось обмежених умовах. Ми всі так живемо: намагаємось відшукати свободу в запропонованих обставинах, – коментує Ксенія Мішина. – Я дуже люблю свою роботу. Звичайно, буває важко і накопичується втома. Всі ми люди зі своїм настроєм і спектром емоцій. Іноді буває важко впоратись з собою. Я в цьому плані досить емоційна людина. Але в цілому я розумію, що моя робота – це те, чим я живу, дихаю і про що мрію».

Акторка зізнається – незважаючи на любов до своєї професії, у неї бувають злети і падіння. Але що б у житті не траплялось – особистий стан артиста на роботу жодним чином впливати не має. Адже глядача не обдуриш, та й сама Ксенія Мішина переглядає картини зі своєю участю, щоб зробити висновки і стати ще кращою.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

«Це моя робота над помилками. Я аналізую свою гру, щось змінюю в собі, додаю або відзначаю якісь деталі. У мене дуже сильно розвинене візуальне сприйняття, тому я люблю спостерігати за оточуючими і щось запозичувати в їхній поведінці. Незалежно від того, хто вони: актори чи люди іншої професії, – я помічаю якісь моменти і відкладаю побачене в скарбничку своєї творчої свідомості. Тому у мене постійно відбувається акторське збагачення», – розповіла виконавиця головної ролі в серіалі «Клятва лікаря».