Актриса Фабіола Бальері надбала мільйони шанувальників, прийнявши свою очевидну схожість з персонажем Роуена Аткінсона, перш ніж перетворитися на Кендалл Дженнер після нанесення макіяжу.

Гламурна зірка TikTok, яка зізнається, що вона "виглядає як Містер Бін" без макіяжу, завдала удару троллям, заявивши, що її макіяж повинен бути визнаний незаконним.

Фабіола Бальери
Фабіола Бальери

18-річна Фабіола Бальєрі зібрала мільйони шанувальників, поділившись відео трансформації, що показує, як вона за лічені хвилини перетворюється з Роуена Аткінсона в Кендалл Дженнер.

Фабіола Бальери
Фабіола Бальери

Звертаючи увагу на очевидну схожість, молода актриса навмисно піднімає брови і робить вирази в стилі містера Біна для своїх захоплених шанувальників, перш ніж розкрити своє драматичне перетворення.

@fabiola.baglieri

Reply to @jackb_01 you sure??🤔🤔

♬ original sound - Ian Asher

Однак, в той час як багато підписників хвалили її навички володіння пензлем для макіяжу, інші звинувачували її в обмані.

"У мене зараз проблеми з довірою", – зазначив один коментатор, а інший додав: "Це має бути незаконно".

Фабіола Бальери
Фабіола Бальери

Третій звинуватив Фабіолу в "макіяжі на 99 відсотків".

@fabiola.baglieri

Reply to @lorensdusttt prolly my fav

♬ need to know x goosebumps longer version DJ Lilli - DJ Lilli

Тим не менш, талановита візажистка завдала удару у відповідь найкращим чином, наслідуючи відомому комедійному акторові в своїх відео. А оскільки деякі з її відео набрали більше 30 мільйонів переглядів, сотні шанувальників заявили, що вона така ж красива без макіяжу.

"Ти красива і без макіяжу!" – вважає один передплатник – а інший сказав: "Ви насправді такі красиві без макіяжу, OMG".