Талановита і успішна українська артистка, член студії "Квартал-95", багатодітна мама, сильна і незалежна Олена Кравець поділилася чудовою публікацією в соцмережі. Вона показала зворушливий відеоролик і звернулася до українського народу.

Відповідну публікацію Олена Кравець розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Сьогодні неможливо без сліз ... від радості, гідності, болю, пам'яті. Це відео, ця робота, на мою думку, розкриває нам нас справжніх. "ДНК України" якщо ви не бачили цей театралізований екскурс історичними віхами нашої землі, який стався під час параду в реальному часі - подивіться, будь ласка. Повірте, воно того варте. Зі святом, дорога! 30 років! Чудовий вік! P. S. Мені здається, що країна, президент якої може дозволити собі не соромитися свого розчулення під час такого серйозного заходу - сильна "особистість", яка з усім впорається. Дайте час..)", - підписала публікацію українська артистка.

Шанувальники, які підписані на сторінку чарівної знаменитості, давно стежать за особистим життям своєї улюблениці. Фолловери багатодітної мами не обділили увагою такий душевний піст і залишили чимало відгуків.

Фото Олени Кравець
Фото Олени Кравець

"Крутий парад! Напевно найкращий. Без сліз неможливо дивитися. Так відео робота показує наскільки нам треба цінувати самих себе. І президент крутий, напевно найкращий", " Підппсуюся під кожним словом!! Це неймовірно!! І Президент у нас неймовірний!!!", "Дуже круте відео, без сліз, звичайно, неможливо. Дуже зворушливо, до сліз Будь сильною!!! Наша", "Кращий Президент! Вперше пишаюся Президентом своєї країни! Зі святом!", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram
Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram

Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram
Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", неповторна Едена Кравець приголомшила публіку свої перетворенням.

Нагадаємо, що Олена Кравець з колегами звернулася до українців.