Популярна актриса, колишня переможниця танцювального проекту "Танці з зірками", перша "Холостячка" країни Ксенія Мішина розмістила відеоролик у соціальній мережі.

Відповідне відео Ксенія Мішина опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

На відеоролику українська актриса показала себе в різноманітних образах, а також вона розповіла про себе цікаву історію. Крім цього, її можна помітити в гримерці, в походах по магазинах і почути історію про танці в її житті.

"Рішення. Життя це низка мільярдів прийнятих вами рішень. Щохвилини ми робимо це. Величезна кількість рішень ми приймаємо на автоматі, а якісь вимагають більшої усвідомленості. Деякі стають абсолютно неважливі вже через кілька хвилин, інші ж можуть змінити все. Чи вирішуємо ми самі або все вирішено, занадто філософська суперечка, але життя йде і як і раніше важливо робити вибір. І найтонше питання тут: як навчитися чути своє серце, яке ніколи не помиляється. У пошуках відповідей на це питання я зрозуміла, що чути себе = довіряти. Іноді правильне рішення очевидно з першої секунди, а іноді потрібно пожити зі сформованою ситуацією, щоб почути правильне рішення. І ось цей момент дозволити собі час, дозволити собі все, що відбувається, щоб там не було. Це і є довіра собі і Всесвіту", - прокоментувала свій пост телезірка.

Також Ксенія розповіла і про нову колекцію жіночих сумок, яку можна побачити на відеоролику за участю української зірки.

"Але у випадку з новою колекцією сумок Blush Dance в @obagukraine-рішення прийняти зовсім не складно. Це романтична історія, натхненна грацією балету, історія жіночої елегантності, природності та вишуканості. Історія про тих, хто" танцює " своє життя - відчуваючи злети і падіння, щодня приймаючи найрізноманітніші рішення. Це-історія про нескінченний рух.Натхнення. Прагненні і звичайно-любові", - звернулася до аудиторії "Холостячка".

Фанати звернулися до неї зі своїми враженнями, залишивши коментарі щодо вибору в проекті.

"Що ти робиш?🔥 ♥ ️", "Не дай Бог рибалки" ,"на відході Андрія для мене цей проект закінчився. На жаль😔", - пишуть підписники Ксенії.

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що відома українська актриса Ксенія Мішина поділилася з жіночою аудиторією секретом вічної краси.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна актриса Ксенія Мішина поділилася підсумками свого року.

Також портал "Українці" писав, що перша "Холостячка" країни Ксенія Мішина розповіла фанатам свою думку.