Українська журналістка і телеведуча, модель, ведуча програми "Світське життя" Катерина Осадча оприлюднила фотографії в соціальній мережі. Вона показала свої фанатам, як провела свій недавній дозвілля.

Відповідну фотографію Катерина Осадча опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Відома телеведуча показалася перед аудиторією в щоденному образі, вона сидить за столом в одному із закладів, яке присвячене природі, і тримає в руках цікаве зелена рослина.

Потрібно відзначити, що журналістка вирішила провести своє дозвілля наодинці з природою, вона сплела великий вінок з незвичайних гілок.

"Коли знайшлося кілька вільних годин для здобуття нових знань і вмінь :) @kokio_natural @viktoriya_viktorovna_ дякую за чудову атмосферу ❤️", - прокоментувала свій пост українська модель.

Мільйонна аудиторія, яка підписана на телезірку в соціальній мережі, пильно стежить за кар'єрою і особистим життям Каті. Також Фанати частенько залишають чимало відгуків під публікаціями зірки, і ця - не стала винятком.

"Як крутооооо❤❤️", "суха гілка на стіні ніби частина вашої зачіски😉 😊 🦋", " фото з такого ракурсу, ніби у вас черговий незвичний капелюшок)))", "навіт на фото вийшов капелюшок з гілки ))) стильно 🔥", "дуже гарне фото🌲", " супер!!! Ніби волосся розвіялось🥰 🥰 🥰", " капелюшок на Різдво?!😆", - прокоментували пост фоловери Каті.

Коментарі на пост Каті Осадчої в Instagram
Коментарі на пост Каті Осадчої в Instagram

Коментарі на пост Каті Осадчої в Instagram
Коментарі на пост Каті Осадчої в Instagram

Нагадаємо, що відома телеведуча Катя Осадча показала аудиторії свої довгі ноги.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телезірка Катя Осадча продемонструвала фанатам свій шикарний образ.

Також портал "Українці" писав, що дружина Юрія Горбунова Катерина Осадча здалася перед публікою в цікавому образі.