Український гуморист, член журі гумористичного проекту "Ліга Сміху", шоумен, учасник студії "Квартал-95" Юрій Ткач розмістив фотографію в соціальній мережі. Він здався зі своїм колегою по сцені Євгеном Кошовим.

Відповідну фотографію Юрій Ткач опублікував на своїй сторінці в Instagram.

На фотографії український гуморист показався в цікавому образі. Він одягнений в пальто бежевого кольору, яке схоже на фуфайку, а під ним - сіра футболка. Крім цього, на його голові одягнений цікавий перуку з незвичайно довгим волоссям, і він забавно скорчив обличчя для смішного знімка.

"Вилізло волосся, @evgenii.koshevoi образився)))", - прокоментував свій пост український шоумен.

Також потрібно відзначити і те, що на задньому тлі, за Юрою, сидить його близький друг і колега по сцені Євген Кошовий, який тримає в руках телефон і уважно дивиться на його.

Мільйонні Передплатники, які пильно спостерігають за кожним постом гумориста, активно коментують кожен з них.

"Нафаааня! Скриня украаали! 😂 😂", "Вітаю!, вам іде🔥 😎 😂", " Кузя це ти?😄😄😄😄", "Клас. Нам теж такий перуку потрібен. Може зробите внесок у сільську культуру?👍", "Довгі роки панування лисини закінчилися😅 😅 😅 слава волоссю!!!",- прокоментували фоловери пост Юрія Ткача.

Коментарі на пост Юрія Ткача В Instagram
Коментарі на пост Юрія Ткача В Instagram

Коментарі на пост Юрія Ткача В Instagram
Коментарі на пост Юрія Ткача В Instagram

Нагадаємо, що відомий український комік Євген Кошовий продовжує смішити аудиторію навіть з самоізоляції.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний гуморист на українській естраді Юрій Ткач порадував фанатом відеороликом домашнього характеру.

Також портал "Українці" писав, що відомий шоумен і гуморист Юрій Ткач насмішив шанувальником відео.