Популярна блогерка, колишня учасниця скандального проекту "Від пацанки до панянки" Анастасія Покрищук розмістила відеоролик у соціальній мережі. Вона дала відповідь на одне з питань своїх передплатниць.

Відповідне відео Анастасія Покрищук опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Відома блогерка здалася аудиторії в домашньому образі у себе на кухні в рожевому халаті.

"Розумієш? Або не дуже?😃 😃 😃 Доброго ранку рибки😘", - прокоментувала свій пост українська зірка.

Скандальна співачка славиться своєю рубрикою" постав мені питання " в соціальній мережі. Багато представниць жіночої статі задають питання і просять поради у колишньої учасниці шоу "Від пацанки до панянки".

"Якщо хлопець нищебрід, це критично?",- поцікавилися підписниці у Анастасії.

На що, в свою чергу, блогерка дала відповідь, виходячи зі свого життєвого досвіду.

"Ні, не критично, якщо він витрачає весь свій час і енергію на те, щоб перестати бути ніщебродом, а не на те, щоб тільки комусь запхати за щоку б***ь. Розумієш? Або не дуже?",- емоційно відповіла Українська телезірка.

Багатотисячні передплатниці, які дивляться кожне відео свого кумира, залишили чимало відгуків на публікацію даного характеру.

"Важливо не те, який він зараз, а те, до чого він прагне, про що мріє, чого хоче і що робить. Найгірше-це душевне і розумове жебрацтво. Для мене головне-прагнення і амбіції, замішані на інтелекті і честі.", "😍😍😍😍😍😍😍 абажаю тебяяяя ти лучшаааая подивиться і лайки повідомлення якщо не складно 😍😍😍❤️❤️🔥🔥🔥🔥🔥🔥 ти найкрутіша", " 😂 😂 😂 Богиня. Все вірно ж", - прокоментували пост фоловери Насті.

Коментарі на пост Анастасії Покрищук в Instagram
Коментарі на пост Анастасії Покрищук в Instagram

Коментарі на пост Анастасії Покрищук в Instagram
Коментарі на пост Анастасії Покрищук в Instagram

Нагадаємо, що відома блогерка Анастасія Покрищук оприлюднила відео в соцмережі, на якому звернулася до своїх шанувальників.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна зірка Instagram Анастасія Покрищук оприлюднила відео в соціальній мережі.

Також портал "Українці" писав, що епатажна блогерка Анастасія Покрищук дала відповідь жіночій аудиторії на цікаве їм питання.