Відома співачка, народна артистка України Світлана Лобода порадувала публіку знімком, який опублікувала в соціальній мережі. Вона показала шанувальникам свій образ успішної леді.

Відповідну фотографію Світлана Лобода опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Популярна артистка показалась публіці в шикарному епатажному вбранні. Вона стоїть на надземному переході в довгому білому пальто, під яким видно коротке облягаюче біле плаття, на ногах у неї - шкіряні лаковані ботфорти, а в руці вона тримає чорну велику сумку.

"Мода повинна допомагати жінці . давати їй впевненості і допомагати прийняти себе такою, яка ти є - ідеальною для цього світу 😉SL", - прокоментувала свій пост знаменита Світлана Лобода.

Можна помітити, що її наряд виглядає досить ефектно, він вишукано підкреслює статус артистки. Вона знаходиться у відмінній формі – струнка фігура і довгі ноги.

Численні Передплатники, які стежать за життям свого кумира, залишили безліч відгуків під публікацією.

"Повністю згодна з Вами! З Вас очей не відірвати 🤩", "Ідеальна завжди і скрізь😍", "Ви для нас завжди ідеальна і модна дівчина, незалежно від Вашого способу 🔥❤️", "Шикарна жінка❤️🔥", "Нікого модніше Вас я незнаю😍", "Чарівна, ЛобоДушечка❤️ мудра😘", - прокоментували пост фолловери Світлани.

Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram
Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram

Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram
Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram

Нагадаємо, що відома українська артистка Світлана Лобода похвалилася своїм відпочинком в ОАЕ.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Світлана Лобода заспівала а капела для своїх шанувальників.

Також портал "Українці" писав, що Українська знаменитість Світлана Лобода порадувала фанатів кадрами в шикарному вбранні.