Популярний артист України, улюбленець жіночої аудиторії Олег Винник розмістив афішу свого концерту в соціальній мережі, а також він звернувся до шанувальників з важливою заявою.

Відповідну фотографію Олег Винник опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Відомий український артист шокував фанатів не зовсім радісною заявою. На своїй публікації він розповів, що його концерт перенесено, який був запланував на 9 грудня 2020 року в Києві в Палаці Україна. Крім цього, він озвучив нову дату свого виступу.

"✔️КИЇВ. ПАЛАЦ УКРАЇНА, НОВА ДАТА КОНЦЕРТУ!Любі мої, зважаючи на епідеміологічну ситуацію в країні та керуючись останніми змінами до Постанови Кабінету Міністрів, яка передбачає запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням COVID-19, адміністрація Палацу "Україна" прийняла рішення про перенесення заходів у своєму залі під час карантину. Ми не зможемо провести наш концерт у столиці 9 грудня. Усі квитки залишаються дійсними на нову дату заходу - 25 листопада 2021 року. Якщо епідеміологічна ситуація дозволить, концерт відбудеться раніше. Слідкуйте за оновленнями на моєму сайті та офіційних сторінках у соцмережах. Дякую за розуміння🙏 💛", - прокоментував свій пост український артист.

Нагадаємо, що відомий співак Олег Винник порадував аудиторію відеороликом, на якому співає одну зі своїх кращих пісень.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Олег Винник оприлюднив кадри із закулісся танцювального шоу"Танці з зірками".

Також портал "Українці" писав, що український співак Олег Винник нагадав українцям, як він може добре танцювати.