Український актор, автор і виконавець власних пісень, музикант Сергій Бабкін порадував шанувальників знімком, який розмістив у соцмережі. Він показав теплий і красивий знімок зі своєю дружиною.

Відповідну фотографію Сергій Бабкін опублікував на своїй сторінці в Instagram.

На знімку український музикант зі своєю дружиною Сніжаною знаходяться в одному зі столичних парків. Вони стоять на алеї і тішаться один одним, обіймаються і цілуються. Подружжя одягнене в осінні пальто сірих тонів, під якими можна побачити худі яскравих кольорів.

Варто відзначити красу осіннього жовтого листя, які дають особливу і романтичну атмосферу для знімка.

"Моя дівчинка нарешті повернулася в Instagram-Сім'ю‼️@snezhanababkina_official ‼️Обов'язково Підпишіться‼️І отримуйте від неї неймовірний заряд любові і Тепла❤️я такий радий, що вся ця 2-місячна історія з вкраденим акаунтом Закінчилася HAPPY ANDом❤️ ура!!!",- прокоментував свій пост український музикант.

Відомо, що нещодавно дружина Сергія Бабкіна Сніжана стала жертвою шахраїв – у неї вкрали сторінку Instagram, і вона дуже сильно засмутилася з цього приводу. Також, за словами самого Сергія, подружжя сиділо разом на його сторінці і робили спільні публікації.

Нагадаємо, що відомий український музикант Сергій Бабкін порадував шанувальників зимовою фотографією.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Сергій Бабкін оприлюднив знімок у соцмережі і розповів історію.

Також портал "Українці" писав, що український співак Сергій Бабкін показав публіці спільне фото зі своєю дружиною.