Український актор, колишній учасник самого танцювального проекту країни "Танці з зірками" Тарас Цимбалюк порадував публіку свіжими кадрами зі свого повсякденного життя. Він показався фанатам в тренажерному залі.

Відповідні фотографії Тарас Цимбалюк опублікував на своїй сторінці в Instagram.

На фотознімках український актор постав у всій своїй красі, він потішив жіночу аудиторію своїми м'язами, займаючись в тренажерному залі.

Також варто відзначити, що актор приділяє спорту особливу увагу, він присвятив своєму улюбленому заняттю цілий пост.

"Особисто для мене, заняття спортом - це , в якійсь мірі , чудовий психолог ! Коли системно тренуєшся , починаєш випрацьовувати в собі внутрішній секундомір, ноги самі ідуть робити наступний підхід. Думки чудово розкладаються по поліцях, думаєш про речі , які здаються далекими і буденному житті ! Раніше не розумів вирази відомих спортсменів , котрі наголошували , що відпочивають у спортивному залі ! Тепер-розумію і повністю підтримую ! Де б я не тренувався ... бруси і турнік під будинком, спортленд, чи просто віджимання від підлоги вдома ... я перезавантажуюсь ! Спорт, дякую, що ти є❤️", - прокоментував свою публікацію Тарас.

Фанати, які пильно стежать за творчістю і особистим життям свого кумира, залишили не мало відгуків під публікацією.

"Бог в помощь 🌷", "Бажаю вам міцного здоров'я та успіхів", " Справжній український чоловік.❤ ️ ❤ ️ ❤ ️",- коментують знімки фоловери українського актора.

Коментарі на пост Тараса Цимбалюка в Instagram
Коментарі на пост Тараса Цимбалюка в Instagram

Нагадаємо, що відомий український актор Тарас Цимбалюк зробив пропозицію своїй коханій у прямому ефірі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний актор Тарас Цимбалюк оприлюднив фотографію зі свого відпочинку закордоном.

Також портал "Українці" писав, що колишній учасник шоу" Танці з зірками " Тарас Цимбалюк порадував жіночу аудиторію кадрами зі свого тренування.